Współpraca

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Was do współpracy w zakresie stomatologicznej diagnostyki obrazowej.

Nasza Pracownia jest niezależną jednostką nie dzielącą lokalu z gabinetem stomatologicznym. Państwa Pacjenci korzystają jedynie z obsługi naszego wykwalifikowanego zespołu radiologów.

Nasi technicy pracują na wysokiej jakości aparacie GXDP-800 firmy GENDEX.

To nowoczesny sprzęt do rentgenodiagnostyki stomatologicznej, dzięki któremu możemy zapewnić Państwu  wysokiej jakości badania 2D (zdjęcia panomograficzne, cefalometryczne, stawów skroniowo-żuchwowych, skrzydłowo – zgryzowe oraz zatok szczękowych), a także 3D (stożkowa tomografia komputerowa). 

Wszystkie badania cyfrowe są wydawane Pacjentom na płytach CD. Dodatkowo, dla Państwa wygody każde zdjęcie może zostać wysłane mailowo bezpośrednio po jego wykonaniu za pisemną zgodą Pacjenta.

Pacjentom Lekarzy, którzy zdecydują się na podjęcie współpracy z Pracownią Rentgenowską AMIDENT zapewniamy roczne przechowywanie na naszych serwerach (co w przypadku zagubienia płyty umożliwi nam ich natychmiastowe odtworzenie bez konieczności ponownej  ekspozycji). Zobowiązujemy się również do dostarczania Państwu na bieżąco skierowań na badania.

W przypadku zainteresowania współpracą z naszą Pracownią zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 570106650 lub mailowo pod adresem office@amident.eu.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje oraz wszelkie uwagi.

AMIDENT

wyznaczamy-1